Uudised
STRO ( The Scandinavian Tire & Rim Organization) pidas väljasõidukoosolekut Tallinnas Susi konverent 2005-12-22

STRO ( The Scandinavian Tire & Rim Organization) juhatus pidas väljasõidukoosolekut Tallinnas Susi konverentsikeskuses

23-24.11.2005 pidas STRO ( The Scandinavian Tire &Rim Organization) juhatus Tallinnas Susi konverentsikeskuses oma korralist väljasõidukoosolekut. Viimati viidi Tallinnas koosolek läbi aastal 2000. STRO koondab endas Põhjamaade rehvide, velgede ja rehvivaruosade tootjaid, importijaid ja rehvide taastajaid.
Põhjamaade ja Baltimaade sarnased klimaatilised tingimused määravad ka sarnased rehviprobleemid. STRO on nende lahendamisega tegelenud juba 60-ndate aastate algusest.
Koostöös MTÜ Eesti Rehviliiduga avanes ka Eesti rehvimeestel võimalus saada informatsiooni STRO tegemistest, rehviseadustest Euroopa Liidus ja Põhjamaades ning teistest aktuaalsetest rehviprobleemidest.
Lisaks STRO esitustele oli ka kaks ettekannet Eestist:
1. A. Astover/ MTÜ Eesti REhviliit/ AS Sepa Rehv - Rehvide taastamine Eestis aastal 2004.
2. J. Luppin, H.Rämmal/ Tallinna Tehnikaülikool - Sõiduauto taastatud rehvide juhitavusomaduste määramine maanteekatsetustel.
Ingliskeelsete ettekannetega on võimalik tutvuda MTÜ Eesti Rehviliit koduleheküljel www.rehviliit.ee
Samas on võimalik tellida Urmas Nikolai(mob: 5048889) käest selle aasta STRO teatmikku, mis maksab 34,5 €+km ja neid on veel piiratud koguses saadaval.
2006 STRO teatmiku tellimine juba käib. Selle hind võib kujuneda 1€ võrra kallimaks, kui selle aasta oma. Tellimus on tellijatele siduv.

Ants Astover


Prinditud aadressilt http://www.rehviliit.ee/web2/index.php?cat_ID=1&page_id=1&news_id=8

MT EESTI REHVILIIT. Kik igused kaitstud.